szukaj
Dane produktu
ZIĘBNICZE OSUSZACZE POWIETRZA
KOMPRESORY PRZEMYSŁ - ŚRUBOWE STACJONARNE

produkt ZIĘBNICZE OSUSZACZE POWIETRZA

Ciśnieniowy punkt rosy (°C, °F) 3 - 5 ºC
Ciśnienie robocze 13 - 16 bar(e)
Wydajność, FAD (l/s, stopy sześc./min) 6 - 1236 l/s
Cena cetto: 0.00 zł
Opis przedmiotu:
Ciśnieniowy punkt rosy (°C, °F) 3 - 5 ºC
Ciśnienie robocze 13 - 16 bar(e)
Wydajność, FAD (l/s, stopy sześc./min) 6 - 1236 l/s

Suche powietrze wysokiej jakości ma ogromne znaczenie dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu procesów w długim horyzoncie czasowym.Osuszacze FX firmy Atlas Copco chronią produkty i urządzenia przed uszkodzeniem i korozją.


Usuwają wilgoć ze sprężonego powietrza, utrzymując punkt rosy na poziomie zaledwie 3°C/37,4°F. Są łatwe w montażu, proste w obsłudze i niezawodne. Nieustannie dostarczają suche powietrze wymagane przez użytkownika i pozwalają skoncentrować się na ważniejszych zagadnieniach.
Korzyści dla klienta

Niezawodność – Osuszacze FX utrzymują stabilny punkt rosy na poziomie 3°C/37,4°F, nie dopuszczają do zamarzania skroplin i uniemożliwiają przedostawanie się wilgoci do instalacji sprężonego powietrza. Są zbudowane z wysokiej jakości podzespołów o dużych rozmiarach. Prostą i sprawdzoną konstrukcję wspomaga efektywny system sterowania (obejście gorącego gazu) zapewniający niezawodną pracę.

Redukcja kosztów energii – Konstrukcja osuszaczy FX zapewnia niewielki spadek ciśnienia, dzięki czemu doprowadzają one suche powietrze, nie narażając użytkownika na istotne koszty.

Łatwy montaż – Rozwiązanie typu „plug and play” (włącz i używaj) sprawia, że montaż osuszacza FX nie może już być łatwiejszy. Potrzebne jest tylko wykonanie jednego połączenia elektrycznego. Każde urządzenie zapewnia samodzielną regulację i przeszło wstępny rozruch.

Minimalne nakłady na konserwację – Długie okresy międzyserwisowe, mało części podlegających okresowej wymianie i ergonomiczna konstrukcja umożliwiająca szybki dostęp do najważniejszych części redukują ilość niezbędnych czynności obsługowych do absolutnego minimum.
załącznik: KATALOG PDF
Galeria:
ZIĘBNICZE OSUSZACZE POWIETRZAZIĘBNICZE OSUSZACZE POWIETRZAZIĘBNICZE OSUSZACZE POWIETRZA
Inne maszyny tego producenta:
02 Sprężarka 3,0 kW G3 ATLAS COPCO
nowy
ŚRUBOWE STACJONARNE
Wydajność 0,37 m3/min Ciśnienie 10 bar
Cena cetto:: do negocjacji
01 Sprężarka 2,2 kW G2 ATLAS COPCO
nowy
ŚRUBOWE STACJONARNE
Wydajność 0,29 m3/min Ciśnienie 10 bar
Cena cetto:: do negocjacji
KOMPRESORY ŚRUBOWE ATLAS COPCO G 2 - 7
nowy
ŚRUBOWE STACJONARNE
Sprężarki śrubowe powietrza z wtryskiem oleju typ G2 - 7 dostępne są w zakresach mocy silników 2,2 do 7,5 kW
Cena cetto:: do negocjacji
03 Sprężarka 4,0 kW G4 ATLAS COPCO
nowy
ŚRUBOWE STACJONARNE
Wydajność 0,52 m3/min Ciśnienie 10 bar
Cena cetto:: do negocjacji
04 Sprężarka 5,5 kW G5 ATLAS COPCO
nowy
ŚRUBOWE STACJONARNE
Wydajność 0,78 m3/min Ciśnienie 10 bar
Cena cetto:: do negocjacji

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych.
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne tarcze i inne narzędzia do obróbki drewna np. przy użyciu szlifierki kątowej.

 

 

  © 2024 technetmb.pl