szukaj
Dane produktu
LPP 10 HD: Wyciągarka hydrauliczna LPP 10 HD
NARZĘDZIA HYDRAULICZNE - wyciągarka hydrauliczna

produkt LPP 10 HD: Wyciągarka hydrauliczna LPP 10 HD

Zdolność unoszenia na jeden skok 12 - 200 mm
Siła uciągu 6000 kg
Maksymalna siła uciągu 10000 kg
Cena cetto: 0.00 zł
Opis przedmiotu:
Dane techniczne
Masa użytkowa (z wężami i łańcuchem) 60
Przepływ oleju 20 - 40 l/min
Ciśnienie robocze 100 - 160 bar
Ciśnienie wsteczne, maks. 30 bar
Zdolność unoszenia na jeden skok 12 - 200 mm
Siła uciągu 6000 kg
Maksymalna siła uciągu 10000 kg
Klasa EHTMA C/D/E

Wyciągarki hydrauliczne są używane do naprawiania barier przez firmy odpowiedzialne za utrzymanie dróg. Dzięki zastosowaniu szczęk hartowanych i automatycznego zacisku napinacza łańcucha wyciągarka Atlas Copco jest idealnym narzędziem do usuwania wszelkiego rodzaju słupków drewnianych i stalowych, łącznie z kształtownikami IPE, HPE oraz UPE, jak również stalowych rur i profili kwadratowych. Maksymalna siła uciągu wynosi 6 ton, a w przypadku użycia opcjonalnej dźwigni ręcznej — 10 ton.
Funkcje i korzyści

Zintegrowana szczęka
Automatyczny zacisk napinacza łańcucha
Siła całkowita uciągu 10 ton

Zastosowania

Usuwanie (wyciąganie) wszelkiego rodzaju słupków, kształtowników stalowych i rur o średnicy do 200 mm

Wyciąganie:

Słupków drewnianych
Słupków stalowych (łącznie z kształtownikami IPE, HPE i UPE)
Stalowych rur okrągłych/profili kwadratowych
Słupków ogrodzeniowych
Kotew
Galeria:
LPP 10 HD: Wyciągarka hydrauliczna LPP 10 HDLPP 10 HD: Wyciągarka hydrauliczna LPP 10 HDLPP 10 HD: Wyciągarka hydrauliczna LPP 10 HD

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych.
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne tarcze i inne narzędzia do obróbki drewna np. przy użyciu szlifierki kątowej.

 

 

  © 2022 technetmb.pl