szukaj

PROMOCJE

PROMOCJE NA PRODUKTY DO OBRÓBKI BETONU

Wibratory mechaniczne seria DINGO
Cztery uchwyty w celu łatwego operowania i umożliwienia pracy w pionie. Podwójna obudowa: wewnętrzna podtrzymuje mechanizm, podczas gdy zewnętrzna amortyzuje uderzenia. Pierwszy wibrator zaprojektowany od podstaw z filtrem powietrza Moc 2300W

Nazwa produktu
Cena PLN NETTO
Napęd elektryczny DINGO 990
Wałki napędowe  
TDX Wałek o długości 2,0 m 500
TDX Wałek o długości 3,0 m 520
TDX Wałek o długości 4,0 m 560
Buławy  
AX 40 Buława 40 mm 460
AX 48 Buława 48 mm 460
AX 58 Buława 58 mm 520

 

SPYDER + Buława z wewnętrznym silnikiem / Seria MB 

Wibrator do betonu z wbudowaną przetwornicą elektroniczną. Elektroniczna przetwornica częstotliwości z buławą wibrującą do betonu. Tuby buław wykonane z hartowanej stali w celu zwiększenia twardości i odporności na ścieranie. Zabezpieczenie na wejściu do przetwornicy przeciw nagłym skokom napięcia. Zabezpieczenie na wyjściu z przetwornicy ograniczające pobór na fazę. Ergonomiczna skrzynka ułatwia transport i operowanie. 15 m kabla zasilającego zapewnia dużą autonomię. Buławy na podwyższoną częstotliwość z przewymiarowanym silnikiem wewnętrznym.

MODEL

WAGA

ZASILANIE

ŚREDNICA BUŁAWY

CENA PLN NETTO

i-SPYDER B 38 14,6 kg 230 V 1~50 38 mm 5 300
i-SPYDER B 50
18,6 kg 230 V 1~50 50 mm 5 400
i-SPYDER B 60 20,6 kg 230 V 1~50 60 mm 5 500
i-SPYDER B 70 22,0 kg 230 V 1~50 70 mm 5 600

 

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych.
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne tarcze i inne narzędzia do obróbki drewna np. przy użyciu szlifierki kątowej.

 

 

  © 2020 technetmb.pl