szukaj
Dane produktu
01 Sprężarka 2,2 kW GX2 EP ATLAS COPCO
KOMPRESORY PRZEMYSŁ - ŚRUBOWE STACJONARNE

produkt 01 Sprężarka 2,2 kW GX2 EP ATLAS COPCO

Wydajność 0,24 m3/min
Ciśnienie 10 bar

Opcje dodatkowe:
- zbiornik 200 L lub inny na zapytanie
- osuszacz ziębniczy
- filtry
Cena cetto: 11200.00 zł
Opis przedmiotu:
SZCZEGÓŁY NA ZAPYTANIE

Rotacyjne sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju GX firmy Atlas Copco to niezawodne i wydajne sprężarki przeznaczone do pracy w małych i średnich zakładach przemysłowych. Dostępne są różne wersje sprężarek GX (montowane na podłodze, montowane na zbiorniku, z wbudowanym osuszaczem lub bez osuszacza), aby klient mógł dobrać konfigurację najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb. Do ich budowy używane są podzespoły i materiały wysokiej jakości, dzięki czemu są one niezawodnym źródłem sprężonego powietrza o wysokiej jakości. Mogą pracować w temperaturze do 46°C/115°F.
Korzyści dla klienta

Niezawodność – Sprężarki serii GX są projektowane, wytwarzane i testowane z zachowaniem wymogów norm ISO 9001, ISO 14001 i ISO 1217. Sprężarki śrubowe mogą bez przerwy pracować w trybie dociążenia, a wzmocniona rama eliminuje rezonans. Ponadto modele GX wyróżniają się długą żywotnością i niezawodnością.

Redukcja kosztów energii – Nasze rotacyjne sprężarki śrubowe GX zużywają bardzo mało energii i mają wysoką sprawność. W porównaniu do sprężarek tłokowych, które w miarę upływu czasu pobierają coraz więcej energii, sprężarki śrubowe niezmiennie utrzymują wysoką wydajność.

Instalacja typu plug-and-play (włącz i używaj) – Sprężarki serii GX zajmują niewielką powierzchnię, a ponadto powietrze chłodzące jest odprowadzane do góry, co umożliwia zamontowanie sprężarki przy ścianie lub w narożniku. Sprężarki GX montowane na zbiorniku z wbudowanym osuszaczem wymagają jeszcze mniejszej ilości miejsca, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w zakładach dysponujących minimalną ilością wolnej przestrzeni.

Łatwa konserwacja – Punkty serwisowe są zgrupowane i dostępne po zdjęciu pokrywy. Przemyślana konstrukcja nakręcanego separatora oleju i filtra ułatwia ich obsługę, a czynności konserwacyjne dodatkowo upraszczają informacje na panelu sterującym.

Cicha praca – Sprężarki GX firmy Atlas Copco są dostarczane z pełnymi obudowami dźwiękoszczelnymi, które redukują hałas do poziomu zaledwie 61 dB(A). Technologia rotacyjnego sprężania śrubowego redukuje drgania do minimum, a zoptymalizowany przepływ powietrza chłodzącego przyczynia się do obniżania poziomu hałasu.

Wbudowany układ uzdatniania powietrza – Modele GX 2-11 FF mogą być wyposażone w nowoczesny wbudowany chłodniczy osuszacz powietrza. Ponieważ sprężone powietrze jest schładzane i osuszane przed dotarciem do sieci, w instalacji sprężonego powietrza nie występuje korozja, a narzędzia są całkowicie bezpieczne
załącznik: KATALOG PDF
Galeria:
01 Sprężarka 2,2 kW GX2 EP ATLAS COPCO01 Sprężarka 2,2 kW GX2 EP ATLAS COPCO01 Sprężarka 2,2 kW GX2 EP ATLAS COPCO01 Sprężarka 2,2 kW GX2 EP ATLAS COPCO
Inne maszyny tego producenta:
05 Sprężarka 7,5 kW GX7 EP ATLAS COPCO
nowy
ŚRUBOWE STACJONARNE
Wydajność 0,84 m3/min Ciśnienie 10 bar Opcje dodatkowe: - zbiornik 200 L lub inny na zapytanie - osuszacz ziębniczy - filtry
Cena cetto:: 19200.00 zł
SF SPRĘŻARKI ATLAS COPCO seria SF
nowy
ŚRUBOWE STACJONARNE
Seria bezolejowych sprężarek śrubowych SF o mocy do 22 kW
Cena cetto:: do negocjacji
GA 5-11/GA 5-15 VSD
nowy
ŚRUBOWE STACJONARNE
GA 5-11/GA 5-15 VSD: Rotacyjne sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju, 5,5-11 KW
Cena cetto:: do negocjacji
GA 7-37 VSD+
nowy
ŚRUBOWE STACJONARNE
produkt GA 7-37 VSD+
GA 7-37 VSD+ Chłodzone olejem sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju o zmiennej prędkości obrotowej (VSD+), 7-37 kW
Cena cetto:: do negocjacji
00 KOMPRESORY ŚRUBOWE ATLAS COPCO G 7 - 15
nowy
ŚRUBOWE STACJONARNE
Sprężarki śrubowe powietrza z wtryskiem oleju typ G7-15 dostępne są w zakresach mocy silników 7kW, 11kW i 15kW.
Cena cetto:: do negocjacji

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych.
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne tarcze i inne narzędzia do obróbki drewna np. przy użyciu szlifierki kątowej.

 

 

  © 2020 technetmb.pl